Teenus

Biorevitalisatsioon 

Protseduur

Mis on mesoteraapia?

Biorevitalisatsioon on esteetiline protseduur, kus hüaluroonhape süstitakse nahasse, eesmärgiga taastada niiskustaset, parandada naha elastsust ja vähendada peeneid kortse. See protseduur aitab taaselustada naha loomulikku nooruslikkust.

 

Miks kasutada?

Biorevitalisatsiooni kasutatakse selleks, et parandada naha niiskust, vähendada kuivust, elastsuse kaotust ja kortsude sügavust. See aitab saavutada siledama ja nooruslikuma naha välimuse.

Millele mõjub?

Mesoteraapia aitab parandada naha elastsust, vähendada kortsude sügavust, taastada naha niiskustasakaalu ning stimuleerida kollageeni ja elastiini tootmist. See on tõhus viis saavutada nooruslikum ja säravam välimus.

 

Kellele?

Protseduur on suunatud neile, kes soovivad taastada naha niiskustaset, parandada naha tekstuuri ning vähendada peeneid kortse. Sobib erinevatele vanuserühmadele.

Biorevitalisatsiooni võib alustada siis, kui ilmnevad esimesed märgid naha niiskuse vähenemisest ja elastsuse kaotusest. Tavaliselt on see sobilik vanuses 30 ja vanematele.

Kuidas mõjub?

Protseduuri käigus süstitud hüaluroonhape suurendab naha niiskustaset, parandab kollageeni tootmist ja annab nahale siledama ja täidlasema välimuse.

Protseduuri sagedus sõltub naha seisundist ja soovitud tulemustest. Tavaliselt soovitatakse seansse teha alguses paar korda kuus, seejärel harvendada vastavalt saavutatud efektidele.

Mida teha ennem ja pärast protseduuri?

Enne protseduuri tuleks konsulteerida spetsialistiga, vältida aspiriini ja teiste verevedeldajate tarbimist. Pärast protseduuri soovitatakse vältida päikese käes viibimist, intensiivset füüsilist koormust ja alkoholi tarbimist. Samuti tuleks kasutada päikesekaitset ja järgida spetsialisti juhiseid.

Näidustused

  • Kuiv ja väsinud näonahk
  • Toonuse ja värskuse kaotanud nahk
  • Pindmiste ja miimiliste kortsukeste ennetamiseks/vähendamiseks
  • Enne ja peale päikesereisi
  • Rinnaga toitmise lõpetanud naised

Vastu näidustused

  • Onkoloogilised haigused
  • Kroonilised põletikud kehas
  • Üldhaigused (palavik, halb enesetunne)
  • Herpes/põletikuline nahk süstitavas piirkonnas
  • Rasedus/rinnaga toitmine

Millega tegu

Injektsioon protseduur, otse dermisesse

Biorevitalisatsioon on naha niisutamise protseduur hüaluroonhappesüstide abil. Protseduur tasandab naha pinda, parandab naha väljanägemist ja taastab noorele nahale omase epidermise keskkonna ning aeglustab märgatavalt naha vananemist. Biorevitalisatsioon sobib kõikidele, kellel on kahjustunud naha terve jume, vähenenud naha elastsus.