Teenused

Püsimeik

Hinnakiri

Püsimeik

KULMUDE PÜSIMEIK 

Puudertehnikas kulmud 175 €

Karvtehnikas kulmud 175€

Hooldus 1-3 kuud 90€

Hooldus 4-6 kuud 100€

Värskendus 7 kuud -2 aastat 130€

SILMADE PÜSIMEIK 

Hajutatud lainer 155€

Ripsmevahede täitmine 130€

Hooldus 1,5-4 kuud 70€

Värskendus 5 kuud -2 aastat 100€

HUULTE PÜSIMEIK 150€

Hooldus 1,5-3 kuud 90€

Värskendus 4 kuud -2 aastat 110€

 

Broneeri aeg ja saa osa...

kogemusest, mis algab personaalse konsultatsiooniga, kus arutame teie eelistusi ja eesmärke. Protseduur ise toimub mugavas ja lõõgastavas keskkonnas, kus kasutame ohutuid ja hüpoallergeenseid materjale.

Püsimeik pakub mitmeid eeliseid, sealhulgas mugavust, aja säästmist ja enesekindlust. Ärge muretsege enam iga päev meikimise pärast, vaid nautige püsivat tulemust.

Astuge meie püsimeigi teenindaja hoolsa käe alla, kus teie loomulik ilu saab ajatu tähelepanu ja hoolitsuse osaliseks. Teie välimus, meie käte all.

Miks

Teha püsimeik ja kui tihti tuleb hooldada

Püsimeigi teenuste regulaarne kasutamine võib olla kasulik mugavuse, aja säästmise ja enesekindluse seisukohast. Püsimeik hõlmab kulmude, ripsmete või huulte püsivat meikimist, mis püsib kaua. See võib olla eriti kasulik inimestele, kes soovivad hommikuti aega säästa või kelle jaoks on tavameikimine keeruline.

Soovitatav on püsimeigi teenuseid kasutada vastavalt isiklikele eelistustele ja vajadustele. Enamasti tehakse püsimeigiprotseduure üks kord aastas või vastavalt soovitud tulemuse püsimisele. See võimaldab säilitada värske ja loomuliku välimuse ning vähendada vajadust igapäevase meigi järele. Individuaalsed eelistused ja naha reaktsioonid võivad varieeruda, seega on oluline konsulteerida professionaalse püsimeigispetsialistiga, et leida parim ajakava ja tehnika vastavalt kliendi individuaalsetele vajadustele.

Nipp kauakestva püsimeigi hoidmiseks

Vältige otsest päikesekiirgust ja päevitamist vähemalt esimestel päevadel pärast püsimeigiprotseduuri, et vältida värvimuutusi. Niisutage nahka regulaarselt ja kasutage päikesekaitset, et kaitsta püsimeigi pikemaajalist säilimist. Samuti on soovitatav vältida tugevaid keemilisi koorimisi, et mitte mõjutada püsimeigikihi püsivust.

Tule veendu kohapeal ise

Teeme teile püsiva meigi ja lihtsama elu