Uued ja põnevad

Tooted

PRX-T33

PRX-T33 on atraumaatiline protseduur, mille eesmärgiks on näo, kaela- ja dekolteepiirkonna intensiivne noorendamine. Tulemuseks on kohene liftingefekt, naha tihenemine ning pooride ahenendamine. Protseduur sobib eriti hästi nahale, millel on soodumused lööbeks, pigmentatsiooniks ning armide olemasolul.

Mesoteraapia

Protseduur sobib kuiva või väsinud naha puhul, kui on soov nahale sära anda. Mesoteraapia käigus süstitakse vitamiinipreparaat otse dermisesse, tänu millele jõuavad ained sügavamatesse nahakihtidesse, seetōttu on protseduur silmnähtavalt tõhusam, kui lihtsalt seerumi või kreemi näole kandmine. Peale protseduuri vōivad olla nahal õrnad laigud või punetus, mis taandub kas samal vōi järgmisel päeval. Parima tulemuse saavutamiseks tuleks teha protseduuri kuurina 3-8 korda 2-3 nädalase intervalliga.

Biorevitalisatsioon

Biorevitalisatsioon on naha niisutamise protseduur hüaluroonhappesüstide abil. Protseduur tasandab naha pinda, parandab naha väljanägemist ja taastab noorele nahale omase epidermise keskkonna ning aeglustab märgatavalt naha vananemist. Biorevitalisatsioon sobib kõikidele, kellel on kahjustunud naha terve jume ja vähenenud naha elastsus.

Ripsmete lamineerimine

Ripsmete lamineerimise eeliseks on võime muuta ripsmed visuaalselt pikemaks, tihedamaks ja kaarjaks, loomulikku läiket ja volüümi säilitades. See annab silmadele avatuma ja väljendusrikkama ilme ning võimaldab saavutada noorusliku ja veetleva pilgu. Lamineerimine vähendab vajadust igapäevase ripsmetuši ja -koolutaja järele, pakkudes mugavust ja säästes aega. Protseduuri tulemusena saab klient nautida kauakestvat ilu ilma igapäevase meigirutiinita, rõhutades samas loomulikku ilu ja isikupära.