Vabad Töökohad

Soovid meiega koostööd alustada…? 

Miks Peetri Ilustuudio?

Paindlikud tingimused oma teenuse pakkumiseks

Pakume suurepärast pinda, kus saate ellu viia oma ilualaseid unistusi. Meie ilustuudios on sul võimalus nautida mitmekülgset ja inspireerivat keskkonda. Pakume paindlikke üürimistingimusi, mis toetavad teie ettevõtmise arengut. Astuge sisse ja avastage võimalused, mis aitavad teil saavutada oma iluäri eesmärke.

 

Miks tulla?

Kasutage meie mugavat broneerimiskeskkonda, nautige sõbralikku ja professionaalset kollektiivi ning laske meie turundustiimil teie äri esile tõsta. Pakume kaasaegset makseterminali ja palju muud, tagades teie iluäri sujuva käivitamise ja kasvu. 

Kellele mõeldud?

Ootame kõiki iluvaldkonnas juba kogenud teenindajaid meiega liituma! Ootame juba tegutsevaid ettevõtjaid, FIE’sid või eraisikuid – meil on sobiv lahendus sinu ambitsioonidele. Pakume toetavat keskkonda ja võimalust pakkuda klientidele parimat teenust. Võta meiega ühendust ja leiame koos sulle ideaalse platvormi edukaks tegutsemiseks iluvaldkonnas!

 

Unista suurelt

Meie aitame Sul astuda oma unistustele lähemale.

Peetri Ilustuudio toetav juhtkond aitab sul astuda oma unistustele lähemale, et alustada oma enda äriga. Oleme siin, et toetada sind paindlike tingimuste, hea sõna ja turundusega, et saaksid luua midagi erilist ja vabastavat. Astu koos meiega samm edasi oma unistuste suunas!