meie

Teenindajad

Diana Lomp

 Ripsmetehnik

Diana on meie armastatud ilustuudio ripsmetehnik. Diana on ilumaailmas teenindajana olnud vähe,  kuid kirg ilumaailma vastu peegeldub teema teenuste kvaliteedis. Ripsmetehnik omab põhjalikku koolitust, luues pilkupüüdvaid tulemusi, mis rõhutavad klientide loomulikku ilu.

info@peetriilustuudio.ee

Nele-Liis Lomp

Küünetehnik            

 

Nele-Liis on meie ilustuudio kirglik turundusspetsialist ja oskuslik küünetehnik. Turunduse vallas hoiab ilustuudio säravalt esil, samal ajal kui küünetehnikuna loob unikaalseid ja kauneid küünekujundusi, muutes iga külastuse eriliseks kogemuseks.

nele-liis@peetriilustuudio.ee

Karina Kudrašjova

Püsimeik

Karina on meie ilustuudio andekas püsimeigi kunstnik, kelle eesmärk on tuua esile teie loomulik ilu. Tipptasemel koolituse ja kogemusega kunstnik pakub personaalset lähenemist ning kasutab ohutuid ja kvaliteetseid tooteid. Astuge sisse, et avastada püsivat ilu ja mugavust.

karina@peetriilustuudio.ee

Mari-Liis Paabut

Ripsmetehnik

Mari-Liis on meie andekas ripsmetehnik, kelle kogemused ja tipptasemel oskused tagavad individuaalselt kujundatud, vastupidavad ja kaunid ripsmepikendused ja kulmud. Ta kasutab kvaliteetseid ja ohutuid materjale, keskendudes mitte ainult esteetikale, vaid ka ripsmete tervisele. Meie ripsmetehnik loob nauditava kogemuse, tuues esile teie loomuliku ilu

mari-liis@peetriilustuudio.ee

Kerly Vahesalu

  • Näohooldused
  • depilatsioon
  • ripsmed & kulmud

Kerly on meie ilustuudio meditsiinilise haridusega kosmeetik, kelle oskused loovad täiusliku kombinatsiooni ilu, lõõgastuse ja enesekindluse saavutamiseks. Tema kogemus ja pühendumus tagavad tipptasemel teenuse, rõhutades teie loomulikku ilu ja heaolu. Astuge sisse, et kogeda terviklikku iluelamust!

kerly@peetriilustuudio.ee

Piia Tuuling

Kosmeetik

Piia on meie ilustuudio andekas kosmeetik, kelle kirg ilumaailma vastu peegeldub tema professionaalsuses ja teenuste kvaliteedis. Tema teadmised ja individuaalne lähenemine tagavad unustamatu iluelamuse, tuues esile teie loomuliku ilu parimal viisil. Astuge sisse ja laske tal avastada teie ilu potentsiaal.

piia@peetriilustuudio.ee

Maris Murd

Meeste, naiste, laste juuksur

Maris on meie ilustuudio andekas juuksur, kelle oskused ja loovus ulatuvad üle meeste, naiste ja laste soovide. Ta loob personaalseid soenguid, rõhutades individuaalset stiili ning pakkudes tipptasemel teenust kõigile klientidele. Astuge sisse ja laske tal tuua esile teie ainulaadne ilu!

maris@peetriilustuudio.ee

Kertu Koovits

Meeste, naiste, laste juuksur

Kertu on meie ilustuudio kogenud juuksur, kes on suurepärane nii meeste, naiste kui laste juuksurina. Tema laialdane kogemus ja kirg juuksetöö vastu tagavad unikaalsed soengud, olles usaldusväärne partner kõigile klientidele. Astuge sisse ja naudige tema professionaalsust, et saavutada täiuslik soeng igale pereliikmele.

kertu@peetriilustuudio.ee