Teenused

Pediküür

Hinnakiri

Pediküür

Pediküür geellakiga €50

Pediküür geellakiga (kivikestega) €52

Pediküür geellakiga (kivikestega, prantsuse maalinguga) €55

Pediküür lakita/ravilakiga €40

SPA-pediküür geellakiga €55

SPA-pediküür geellaki ja kivikestega €57

SPA-pediküür geellakiga ja prantsuse maalinguga ja kivikestega €57

SPA-pediküür lakita/ravilakiga €45

Geellakkimine varvastel (ei sisalda pediküüri) €40

Geellaki eemaldus ja pediküür koos ravilakiga €40

Pediküür meestele €45

 

Broneeri aeg ja saa osa...

meie luksuslikust pediküürist, kus jalad saavad väärikat hellitust ja hoolt. Kogenud tehnikud kasutavad ainult kvaliteetseid tooteid ning pakuvad lõõgastavat jalavanni, koorimist, küünte korrastamist ja niisutavat massaaži. Laske end ümbritseda mugavuse ja luksusega ning astuge sisse rahustavasse maailma, kus teie jalad tunnevad end taas energiliselt ja kaunilt.

Miks

Hooldada oma jalgu korrapäraselt ja korrektselt?

Pediküüri teenuste regulaarne kasutamine on oluline nii naiste kui ka meeste jalgade tervise ja heaolu säilitamiseks. Professionaalne pediküür aitab ennetada sissekasvanud küüsi, kõva nahka ja ebameeldivat lõhna. Soovitatav on külastada pediküürispetsialisti umbes 4-6 nädala tagant või vastavalt isiklikele vajadustele. Regulaarne pediküür hoiab jalad mitte ainult esteetiliselt nauditavas seisukorras, vaid aitab ka vältida võimalikke terviseprobleeme, mis võivad tekkida hooletusse jäetud jalgade korral. Individuaalsed vajadused võivad varieeruda, kuid üldiselt on regulaarne pediküüri teenuse kasutamine suurepärane investeering jalgade heaolusse ja mugavusse.

Nipp ilusate varvaste ja küünte hooldamiseks

Leotage jalgu soojas vees, lisades veidi meresoola. See mitte ainult ei aita lõõgastuda, vaid pehmendab ka küünenahad, muutes küünte hoolduse lihtsamaks ja vähendades sissekasvanud küünte riski.

Tule veendu kohapeal ise

Teeme teie jalad korda ja taastame pehmuse